-->
class="post-template-default single single-post postid-2131 single-format-standard">
logo
İzleme Seçenekleri

Ha-mi ve Chae-yeong beraber yaşam sürdüren kuzenlerdir. Ha-mi bir üniversite öğrencisi, Chae-yeong ise kan gurubunu baz alarak çalışan bir çöpçatan servisi işletmektedir. Ne Ha-mi’nin ne de Chae-yeong’un hayatında bir erkek yoktur.
Ha-mi’nin karşı türden beklentileri çok kolay şeylerdir. Sevgi, şevkat, sahiplenilmek, ilgi gibi. Ancak kan gurubundan karakter tahlili yapmanın doğruluğuna bütün benliği ile inanan Chae-yeong!un beklentileri, kuzeni Ha-mi kadar kadar kolay değildir.
Chae-yeong’un sevgilisi olacak erkeğin ilk olarak adam gibi bir kan gurubu olmalıdır. Mesela, “B Gurubu”ndan olan erkeklerin Chae-yeong ile nerdeyse hiç şansları yoktur. Çünkü Chae-yeong, “B Gurubu”ndan olan erkeklerin bencil, saygısız, ukala, maddiyatçı, güvenilmez. özetle katiyen doğru adam olmadığını düşünmektedir.
Ancak Chae-yeong’un kabusu, sanki bir yanlışlık olmuş gibi yan odada bitiverir. Ha-mi, büyük bir tesadüfün eseri olarak Young-bin isminde zeki, yakışıklı, beğeni sahibi bir adamla tanışır. Ancak adam “B Gurubu”dur ve Chae-yeong”un B Gurubu Erkekleri amacıyla sıraladığı bütün olumsuzlukları üstünde barındırmaktadır. Sadece kuzeni Ha-mi bunları göremeyecek kadar kör ya da aşıktır….